Kaip pasirinkti turistinę kuprinę?

Kaip pasirinkti turistinę kuprinę?

Norint užtikrinti patogią ir sėkmingą kelionę, labai svarbu pasirinkti tinkamą turistinę kuprinę. Štai keletas veiksnių, į kuriuos reikėtų atsižvelgti renkantis kuprinę:

Talpa

Rinkitės tokią kuprinę, į kurią tilptų visi planuojami pasiimti daiktai. Bendra taisyklė – rinktis 20-30 litrų talpos kuprinę dienos žygiams ir 40-60 litrų talpos kuprinę kelionėms su nakvyne. Ilgesnėms kelionėms rinkitės 60-80 litrų talpos kuprinę.

Pritaikymas

Kad turistinė kuprinė būtų maksimaliai patogi, ji turėtų tinkamai priglusti prie jūsų kūno. Kuprinės dydis turėtų atitikti jūsų liemens ilgį. Dauguma kuprinių būna skirtingų dydžių, todėl rinkitės tokią, kuri jums labiausiai tinka.

Petnešų sistema

Gera petnešų sistema tolygiai paskirsto kuprinės svorį jūsų kūnui, taip sumažindama nuovargį ir diskomfortą. Ieškokite kuprinės su reguliuojamais diržais, paminkštintu nugaros skydeliu ir klubų diržu, kurį galima įtempti, kad svoris būtų perkeltas į klubus.

Savybės

Ieškokite jūsų poreikius atitinkančių funkcijų, pavyzdžiui tokių kaip: daug organizacinių skyrių, hidravimo sistemos vieta, suspaudimo diržai, kad krovinys būtų stabilus.

Svoris

Rinkitės lengvą kuprinę, kad mažiau pavargtumėte ir būtų lengviau ją nešti ilgus atstumus. Tačiau nepamirškite, kad kuprinės svoris taip pat priklauso nuo jos savybių ir patvarumo.

Prekės ženklas ir kaina

Rinkitės gerą vardą turintį prekės ženklą, kurio kokybė ir ilgaamžiškumas yra įrodyti. Atsižvelkite į savo biudžetą, tačiau nepamirškite, kad aukštos kokybės kuprinė yra investicija, kuri gali tarnauti daugelį metų.

Išbandykite ją

Prieš įsigydami kuprinę išbandykite su tam tikru svoriu, kad įsitikintumėte, jog ji patogiai priglunda ir yra lengvai nešiojama. Jei įmanoma, išbandykite ją su visa įranga, kurią planuojate pasiimti į žygį.

Atsižvelgdami į šiuos veiksnius, galite išsirinkti turistinę kuprinę, kuri atitiks jūsų poreikius ir padės padaryti kelionę patogesnę ir malonesnę.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.